fbpx

V cloudu jsme jako doma

Zrychlíme vaši cestu do cloudu

Vyvíjíte aplikace, provozujete e-shop a potřebujete úložiště, které zvládá sezónní a akční zájem zákazníků, nebo se chystáte na digitalizaci svého byznysu? 

Náš tým certifikovaných cloud architektů vám vytvoří  cloudovou strategii, připraví bezpečnou infrastrukturu a nastaví optimální náklady.

Využíváme best practices a dlouholeté zkušenosti pro vaši úspěšnou migraci. Spolupracujeme s největšími a nejbezpečnějšími cloud platformami na světě – AWS (Amazon Website Services), Microsoft AZURE a Google Cloud a jako jejich partneři vám můžeme nabídnout výhodné ceny a kredity až v hodnotě 10 000 dolarů, díky kterým bude váš cloudový start příjemnější.

Proč s námi do cloudu

Podpora nonstop – Jako jediní v Čechách nabízíme 24/7 cloudovou podporu. V případě jakéhokoliv problému je zkušený technik na telefonu.

CERTIFIKÁTY A ZKUŠENOSTI – V našem týmu je přes 40 certifikovaných cloudových specialistů, kteří vám pomohou nastavit nejoptimálnější cestu do cloudu. Navíc, pokud už v cloudu jste, provedeme analýzu nákladů a nastavení, aby byl co nejefektivnější.

Bezpečí pro vaše data – Jsme partneři největších cloudových platforem, které si na zabezpečení zakládají a navíc máme zkušenosti i jako Security specialty officers.

Vyberte si platformu – protože máme zkušenosti s hlavními cloudovými platformami, rádi vám poradíme, jaká je pro váš projekt nejvhodnější.

Náš odborník u vás – chybí vám v týmu odborník, který by vám pomohl naplánovat a připravit technologický progres? Rádi vám formou konzultací nebo zapůjčením zprostředkujeme IT technika podle vašich potřeb.

Automatizace – Známe best practices a umíme zautomatizovat procesy a zrychlit nasazování a testování nových verzí aplikací. Díky tomu budete efektivnější a získáte náskok před konkurencí.

Reference

case study Blindspot

Case study: Blindspot – Rychlejší a efektivnější vývoj na AWS

Blindspot je společnost se sídlem v Praze, která pomáhá organizacím ovládnout sílu umělé inteligence tím, že jim navrhuje AI řešení na míru. Jedním z jejích …

Case study: Česká spořitelna – sjednocení prostředí a hloubková předmigrační analýza dat

Česká spořitelna už dlouhodobě patří mezi top finanční domy v Čechách k čemuž znatelně přispělo i propracované online bankovnictví George. Stejně jako v posledních letech …

Inventi case study

Case study: Inventi

Inventi je technologická společnost se sídlem v České republice. Jak už i její název napovídá, stala se vedoucí společností pro vytváření nových projektů a v …

Zanechte nám kontakt
a my vám zavoláme

Přemýšlíte o migraci do cloudu, nebo jste to už zkusili a nepovedlo se vám to podle očekávání? Ozvěte se a my vám pomůžeme…